Wesprzyj nas

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

Wesprzyj nasze działania i przekaż darowiznę.

Każda przekazana Fundacji Kultury WOBEC kwota zostanie przeznaczona na realizację naszych projektów i uwzględniona w regularnie publikowanych szczegółowych sprawozdaniach rocznych.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz skorzystać z pakietów sponsorskich (wydatki zaliczane do uzyskiwanych przychodów) skontaktuj się z nami bezpośrednio na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedsiębiorcom proponujemy również zamieszczenie reklamy na stronie naszego Miesięcznika Internetowego WOBEC (wobec.eu). Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fundajca Kultury WOBEC utrzymuje się głównie ze wsparcia osób prywatnych, takich jak Ty. Dzięki temu możemy prowadzić działalność i realizować nasze projekty. Daje to nam możliwość zachowania niezależności i unikania kompromisów.

Dane do przelewu:

Fundacja Kultury WOBEC

ul. Gdańska 55,

Mikoszewo

Nr konta: 

 

 

Tytuł przelewu: Darowizna na Fundację Kultury WOBEC

 

Dokonaj wpłaty on-line

Poniższy moduł pozwala również na płatność kartą kredytową

Wpłać

Obsługiwanie metody płatności przez Dot.Pay.eu

 

Najlepszą formą jest ustalenie stałego comiesięcznego przelewu. Nawet niewielka kwota przekazywana regularnie, jest dla nas wielkim wsparciem i dowodem na to, że nasza działalność jest ważna i potrzebna.

 

Dziękujemy za Twoją ofiarność i wsparcie!

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by AgeThemes